Je to více než půl roku, kdy jsme na začátku roku 2021 založili portál Naše české ručičky, jehož smyslem je propagovat malé řemeslníky a nabízet jejich výrobky k vyhledání cílovým zákazníkům.

Zájem českých tvůrců a lokálních výrobců nás překvapil. Malí řemeslníci nedisponují reklamními možnostmi velkých firem ani pobočkami po celé republice. Jak tedy jejich výrobky dostat k zákazníkům, kteří se o nich vlastně nemají jak dozvědět? Prvním krokem byla naše mapa, ale přemýšleli jsme, jak dál zpropagovat poctivou českou ruční práci.

A napadly nás boxy sestavené na míru právě z takových výrobků! Do každé krabice se jich vejde hned několik, takže postupně můžeme podporovat spoustu nejrůznějších kreativců. Lidem se tak dostanou do ruky výrobky, které v žádném supermarketu nenajdou. Co může být lepší propagace než to, že si lidé opravdu budou dávat dárky s rukodělnými výrobky?

S láskou vyrobené předměty, nad jejichž vznikem šikovné české ručičky strávily řadu hodin, se sejdou v jedné krabičce, aby překvapily nejen obdarovaného, ale i darujícího. Zážitek z rozbalování bude pro všechny nezapomenutelný.

Výběr každého boxu je pro nás výzvou a radostí současně. Na základě dat dodaných ve formuláři během 14 dnů vytvoříme výběr pro konkrétního zákazníka. Ale aby to nebyly jen tak obyčejné dárky, řada z nich bude ještě navíc upravena tak, aby bylo jasné, že patří právě obdarovanému.

To je právě ten puntík, kterým chceme vše dokončit a dodat boxu na opravdové jedinečnosti. Proto s klidem můžeme opravdu tvrdit, že žádné dva boxy nejsou nikdy stejné!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *