Časté dotazy k boxům

Objednáním boxu ušetříte několik stokorun za poštovné, pokud byste jednotlivé výrobky objednávali samostatně. Navíc od nás dostanete speciální dárkové balení. Hodnotu boxu navyšují také úpravy a výroba na míru, která je vždy dražší než koupě skladových výrobků. Box tedy bude mít v součtu vždy výrazně vyšší hodnotu, než zaplatíte!

Bohužel vydavatelé platebních karet mají boxy s překvapením v sekci rizikového sortimentu a neumožňují u něj zavedení přímé platby kartou. Ale nebojte! Můžete u nás zaplatit převodem, protože vzhledem k povaze zboží a délce výroby jeden den na provedení bankovního převodu už takové zpoždění neznamená.

Máme přehled na trhu. Často nás napadnou dárky, o kterých třeba ani nevíte, že existují. Spolupracujeme se šikovnými tvůrci ručních výrobků, používáme technologie pro personalizaci výrobků z kůže, dřeva, skla i oceli. Váš box bude jedinečný. Navíc ho dostanete v luxusní podobě, která z jednotlivých dárků udělá jeden celek. A ušetříte za poštovné oproti tomu, pokud byste jednotlivé výrobky kupovali od tvůrců po jednom sami.

Nikdy si nemůžete být jistí, co nás zrovna napadne při čtení vyplněného formuláře. Mohou to být knihy, trička, gravírované a dřevěné výrobky, sklenice, hračky, hry, sportovní vybavení, nářadí, ošatky, zážitky, odznaky, prkénka a mnoho dalšího.

Elektronika, alkohol, potraviny, tabákové výrobky, zvířata, živé květiny, zbraně, peníze.

Jakmile máme od Vás dokončenou objednávku, která je zaplacená a vyplněný dotazník, může se náš tým pustit do práce. Pečlivě si přečteme vyplněné údaje a v portfoliu našich dodavatelů vybereme vhodné produkty a objednáme je. Jiné zadáme do výroby přímo pro Vás.

Pokud zjistíme, že nám nějaká informace chybí, možná Vás budeme kontaktovat s jejím doplněním. Budeme například chtít konkretizovat nějakou zálibu nebo se ujistit o nějaké skutečnosti. Sestavování boxu tedy není jednostranná záležitost, ale některé věci s Vámi budeme konzultovat, aniž bychom Vám ale vyzradili samotné dárky.

Hodnota obsahu je součtem maloobchodních cen výrobků, které dodáváme. Je ale dále navýšena o cenu personalizace a samotného dárkového boxu.

Každý box je originál. Některé výrobky se mohou napříč boxy opakovat, ale jejich nakombinování zaručuje, že nikdo nebude mít stejnou sestavu výrobků. O odlišnost se pak stará také personalizace, kde najdete na některých produktech své jméno nebo jméno obdarovaného.

Nic netajíme a fotky všech našich boxů budeme zveřejňovat na sociálních sítích. Vše samozřejmě bez osobních údajů a s potřebným zpožděním, abychom Vám nezkazili překvapení rozbalování. Proto také vyžadujeme v dotazníku přibližné datum předání dárku.

Ano, je to možné. V rámci dotazníku sice není možnost nahrát fotografie, ale pokud byste o takovou personalizaci stáli, můžete nám na mail info@darekbezstarosti.cz poslat fotografii obdarovaného, jeho dětí nebo zvířecího mazlíčka. V případě, že to výběr produktů umožní, pokusíme se fotografii využít. Také je možné, že Vás sami s takovým nápadem oslovíme.

Toto nelze. Jedná se o box tajemný a překvapivý. Tím, že u nás objednáte a vyplníte dotazník, svěřujete svoji náplň do rukou nám. Ke každému boxu přistupujeme zodpovědně, jako by byl pro nás samotné.

Jelikož se jedná o zboží vyrobené na zakázku, není jej možné vrátit do 14 dnů, jak to je u jiných objednávek přes Internet. Pokud máte pocit, že s některým z dodaných výrobků je něco v nepořádku, můžete jej u nás reklamovat. Kontaktujte nás mailem na info@darekbezstarosti.cz, pošlete nám fotografie a své zjištění. Uděláme vše pro to, abychom situaci vyřešili k Vaší spokojenosti.

Ne. Příprava takového boxu stojí spoustu energie, stejně jako samotný dřevěný box a balení. Vyšší cena zaručuje, že se tyto náklady lépe vyrovnají. Navíc je pro nás zásadní, aby se oslavenci výsledek opravdu líbil. Nechceme se tedy omezovat cenou a snažit se nakupovat to nejlevnější. Chceme Vám poskytnout to nejlepší, co za daný rozpočet můžeme.

Tvůrce pečlivě vybíráme a prověřujeme. Jedná se pouze o menší firmy nebo malé živnostníky, kteří vše tvoří nebo kompletují. Materiál tedy může být ze zahraničí, ale finální podobu dostává výrobek vždy v naší zemi. 

Každý box sestavuje náš tým pečlivě na základě vyplněného dotazníku. Navíc některé dodávané předměty jsou upravené pro Vás či přímo vyrobené na míru. Jednotlivé boxy jsou tedy ideální jako dárek a mají velkou šanci obdarovaného pobavit a udělat mu radost.

Ne. U výrobků na míru můžeme začít zpracovávat Vaši objednávku až po obdržení platby a vyplněného dotazníku. Výrobky tvoříme přímo Vám na míru podle vyplněného formuláře. V případě nepřevzetí objednávky s použitím dobírky by Vaše zboží nebylo možné prodat jinému zákazníkovi, jako to je u obvyklého zboží.