Představujeme Vám boxy, jejichž obsah nebudete ani tušit do momentu, než si je rozbalíte Vy nebo ten, komu jej pořídíte. Pouze pečlivě vyplníte náš formulář s údaji o obdarovaném a vše ostatní necháte na nás. Na základě Vašich koníčků a preferencí vytvoříme unikátní dárkovou krabici, kterou nikdo jiný nemá.

Naším cílem je nejen přinášet Vám překvapení při jejich rozbalování, ale především Vám udělat radost a poslat výrobky a nápady, které Vás potěší. Máme kontakty na spoustu šikovných lokálních tvůrců, kteří se chtějí s Vámi o svoje výrobky podělit. Je to dokonalé, dvojí překvapení a ještě k tomu trojí radost. Nezapomeňte, že řada malých řemeslníků je ráda za každý prodej.

Jenže jaké by to byly dárky na míru, pokud by se tam někde neobjevil jméno obdarovaného? Proto jsme se rozhodli, že některé z dodaných výrobků upravíme a dodáme jim opravdovou jedinečnost přidáním jména nebo věnování. Počet takto upravených produktů se liší podle úrovně boxu, který si objednáte.

Každý box je originál. Snažíme se, aby se obsah výrazně odlišoval. Nikdy nesestavíme dva stejné boxy. Nezapomínejte, že jsou navíc jednotlivé krabice odlišené také gravírovanými či tištěnými jmennými věnováními!

Odpovědi na Vaše případné otázky najdete v sekci Časté dotazy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *