O nás

Kdo jsme

Dva ajťáci, které baví něco vymýšlet a dělat lidem radost. Už dávno nás omrzelo nečinně koukat, jak jsou ruční výrobci přehlíženi. Jak je pro ně těžké se prosadit a vyniknout. Rádi bychom na tom něco změnili.

Náš příběh

Sami jsme tvůrci výrobků pro programátory. Začali jsme s vtipnými tričky. Ale už tady jsme se poprvé setkali s myšlenkou dárkového boxu. Vtipný obsah byl ale pevně daný. Přesto se jeho nabídka setkala s velkou odezvou.
Postupně jsme se právě v ruční výrobě a vymýšlení nových originálních řešení našli. A teď chceme takové produkty nabídnout i Vám. Nejen své, ale především ty od ostatních, od tvůrců, se kterými jsme se v průběhu posledních let sblížili a jejich práci sami máme rádi!

Naše zkušenosti

Společně jsme spustili projekt Naše české ručičky. Právě pod jeho záštitou je připraven také Dárek bez starostí. Zde využíváme kontaktů na regionální tvůrce a svých zkušeností, abychom Vám mohli dodat dárkový box, který potěší. Zkušenosti jsme získali především na tvorbě programátorských boxů Mystery Heap, kterých už se prodala celá řada. Díky tomu věříme, že se umíme podle vyplněného dotazníku vcítit do kůže obdarovaného a vymyslet pro něj ten správný obsah.

Náš tým

Dva tvůrci, dva ajťáci, jeden box.

Zakladatel, Tvůrce obsahu

Zakladatel

Proč právě náš box?

Široký výběr obsahu

Spolupracujeme s desítkami lokálních tvůrců

Nápaditost obsahu

Nechceme, aby náš box byl jen obyčejným dárkem, ale zážitkem

Ruční výrobky

Dbáme na kvalitu a jedinečnost dodávaných produktů